Uplynulý rok 2020 byl pro nás všechny velmi náročný jak v pracovním, tak v soukromém životě.

Společnými silami jsme se toto období snažili zvládnout co nejlépe.

Chtěli bychom touto cestu poděkovat všem, kteří nám nějakým způsobem pomáhali nebo alespoň vyjádřili slovní podporu.

Velké poděkování patří těm, kteří nás v 1.covidové vlně zásobili potřebnými pomůckami (např. rouškami, dezinfekcí, jednorázovým nádobím,aj...).

Nejtěžší zkouškou pro nás byl měsíc listopad, kdy se COVID - 19 objevil i v našem zařízení a museli jsme tomuto onemocnění čelit přímo. Onemocněla převážná většina pracovníků přímé péče a pomoci nám přišli dobrovolníci, studenti, soc. zařízení - jako pracovníci z Domova pro seniory Vrchlabí, pracovníci z Domova důchodců Tmavý Důl. Jim a zbývajícímu personálu DpS Nová Paka patří velký DÍK!!!! Bez jejich pomoci bychom toto období asi velmi těžko zvládli.

Těžké období se nám snažili a v současné době také snaží zpříjemnit různí dárci, kteří přinášení pro naše klienty a pro personál nějaké vitamíny nebo pamlsky.

Pravidelným dárcem se stala z.s. Srdcekvítek - ta v období listopadu a prosince několikrát obdarovala personál DpS Nová Paka, Pečovatelské služby a Záchranné služby dorty - děkujeme, byly moc dobré.

Poděkování za naši práci vyjádřila také ZŠ a PRŠ Soudná - obdarováním všech zaměstnanaců kornoutem s ořechy.

Velkou měrou nám nyní pomáhají osoby, které nabízejí vánoční cukroví, přáníčka pro klienty, různá nahraná vystoupení, vitamíny v podobě ovoce a zeleniny, výborné koláče a v neposlední řadě jsou to již tradičně na vánoce - Ježíškova vnoučata.

Ještě jednou všem, kteří se nám nějakým způsobem pokoušeli nebo pokoušejí pomoci, moc děkujeme a přejem lepší a zdravější rok 2021.