Domov pro seniory

se sídlem v Nové Pace, Svatojánská ulice 494 je příspěvkovou organizací Města Nové Paky. Poskytuje rezidenční služby seniorům od 65 let věku, kteří již nezvládají samostatný život ve své domácnosti ani za pomoci rodiny a dalších návazných sociálních služeb (terénní pečovatelské služby, Domácí péče atd. ) od nástupu do Domova pro seniory až do ukončení smlouvy.

Ústav sociálních služev města Nové Paky

Do zařízení dle komunitního plánu přijímáme seniory především z mikroregionu Novopacko, kteří pro svůj věk a trvalé změny zdravotního stavu či jiných vážných důvodů potřebují celodenní komplexní péči.

více o ÚSSM Nová Paka »

Chcete se zeptat?

Pro další informace nám můžete zavolat na telefonní číslo 493 771 214 nebo použijte kontaktní formulář dole na stránce.

04. listopadu 2019

ÚSSM Nová Paka

příjme pracovníka do pracovního poměru na pozici

 

PEČOVATEL/KA – PEČOVATELSKÁ SLUŽBA

podrobnosti
10. října 2019

PROSBA DOMOVA PRO SENIORY NOVÁ PAKA O SPOLUPRÁCI

Jak již jsme zmínili v předchozích číslech časopisu ACHÁT, rozhodli jsme se v našem Domově pro seniory zřídit REMINISCENČNÍ MÍSTNOST. Tato místnost by měla pomoci našim klientům zlepšit kvalitu života, a to za pomoci vyvolávání vzpomínek díky vybavení dobovým nábytkem a doplňky.

Ještě jednou se na vás obracíme s prosbou o spolupráci z důvodu dokončení této místnosti. Co nám ještě chybí? K dotvoření atmosféry doby, ve které žili naši senioři dříve, bychom potřebovali ještě nějaké předměty – jedná se o: závěsy, záclony, poličky, nějaký botník nebo skříňku a dále rádio, TV, troubu atd.

Veškerý nábytek a předměty by měly být zachovalé a budou použity pro účely zřízení této místnosti.

Na závěr bychom chtěli všem, kteří se nějakým způsobem podíleli nebo se budou podílet na vytvoření REMINISCENČNÍ MÍSTNOSTI (ať větším dílem nebo jen nějakou drobností) a tím pomohli vytvořit krásnou místnost s atmosférou domova našich seniorů, moc a moc poděkovat.

Pokud zavítáte do našeho Domova, po slavnostním otevření reminiscenční místnosti, rádi vám ji a i ostatní prostory Domova ukážeme.

 

 

Děkujeme za vaši případnou spolupráci.

Ústav sociálních služeb Města Nové Paky, Svatojánská 494, 509 01 Nová Paka

Radka Zívrová DiS. 493 771 214, 605 910 357

Simona Kazdová      493 771 211, 730 512 777

 

10. 07. 2019 ÚSSM Nová Paka
29. 04. 2019 Prosba o spolupráci
11. 04. 2019 Velikonoce
RSSvšechny novinky »
RGS Nostromo
Váš internetový prohlížeč je zastaralý. Nainstalujte si moderní prohlížeč např.: Firefox.